Partnerzy:

POWITANIE

Z radością skorzystamy ze sposobności dołączenia do grupy Państwa dostawców i zasłużenia na miano partnera w świecie opakowań.

Od blisko 30 lat, zespół współpracowników Certus Pack gromadzi wiedzę i doświadczenie w zakresie dostaw opakowań z tworzyw sztucznych do grona klientów – partnerów biznesowych skupionych w różnorodnych gałęziach przemysłu, wliczając w to branże: kosmetyczną, farmaceutyczną, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej, spożywczą, etc.

Doświadczenie zarządcze zdobyte w realiach głównie polsko-skandynawskiej kultury wytwórczej i komercyjnej, stanowi niepodważalną wartość dodaną do naszej obecności na europejskim rynku opakowań. Dumą i zaszczytem niżej podpisanego założyciela Certus Pack jest blisko 10-letnie terminowanie u boku nieodżałowanego ś.p. Franka Bech’a – założyciela i twórcy dawnych sukcesów duńskiej firmy Scanbech. Z wielką satysfakcją Certus Pack oferuje m.in. ok. 95% programu opakowań farmaceutycznych nieistniejącej już dziś Grupy Scanbech.

Znakomita lokalizacja Certus Pack, 60 km na zachód od Poznania i zaledwie 6 km od zjazdu z autostrady A2 łączącej Poznań z Berlinem, zapewnia doskonałą obsługą logistyczną.

Certus Pack buduje i utrzymuje długoterminowe relacje z klientami i dostawcami w całej Europie i poza nią. Klienci powierzający nam dostarczanie opakowań z tworzyw sztucznych cenią sobie komfort możliwości skupienia się na własnej, podstawowej działalności produkcyjnej. Tym bardziej, że Certus Pack oferuje również usługi wdrożeniowe: projektowanie nowych opakowań, wykonawstwo narzędzi produkcyjnych – form rozdmuchowych i wtryskowych we współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi specjalistami skupionymi wokół partnerskiej, specjalistycznej narzędziowni.

Z radością skorzystamy ze sposobności dołączenia do grupy Państwa dostawców i zasłużenia na miano partnera w świecie opakowań. Zapraszamy do SKONTAKTOWANIA SIĘ z nami, tak byśmy mogli wspólnie ustalić jakiego rodzaju wsparcia z naszej strony oczekujecie Państwo.

Krzysztof „Chris” Głodek
Właściciel Certus Pack